Fusková, Jandová, Janstová, Jeníková, Kučerová, Poláková, Tichá, Víšková Počet stran: 52 Formát: A4 Vazba: sešitová Pracovní sešit Hravá chemie představuje ucelený soubor různých typů kreativních cvičení (křížovky, zaškrtávání, spojování aj.) zaměřených na porozumění zákonitostem chemie. V úlohách jsou originálně propojené pojmy a termíny se zábavnými prvky. Pozitivem pracovního sešitu je spojitost cvičení s reálným životem, což výrazně podporuje zájem žáků o probírané učivo a zároveň představuje... Celý popis

Formát: A4

Vazba: sešitová

Pracovní sešit Hravá chemie představuje ucelený soubor různých typů kreativních cvičení (křížovky, zaškrtávání, spojování aj.) zaměřených na porozumění zákonitostem chemie. V úlohách jsou originálně propojené pojmy a termíny se zábavnými prvky. Pozitivem pracovního sešitu je spojitost cvičení s reálným životem, což výrazně podporuje zájem žáků o probírané učivo a zároveň představuje zdroj nejsnadněji zapamatovatelných vědomostí. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Úlohy jsou koncipovány tak, aby jednoduchou a zábavnou formou pomohly žákovi osvojit všechny poznatky potřebné pro splnění obsahového standardu RVP ZV. Na tvorbě pracovních sešitů a učebnic se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování chemie.

* Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování

* Moderní a plnobarevný design, který podporuje motivaci a kreativitu žáků

* Souhrnná opakování na konci každého tematického celku

* Cvičení zpracovaná formou motivující žáky k jejich vyřešení