Hravá chemie 8

(1 hodnocení)

Pracovní sešit vhodný především k učebnicím chemie z nakladatelství Fortuna - Základy chemie 1   Pracovní sešit Hravá chemie představuje ucelený soubor různých typů kreativních cvičení (křížovky, zaškrtávání, spojování aj.) zaměřených na porozumění zákonitostem chemie. V úlohách jsou originálně propojené pojmy a termíny se zábavnými prvky. Pozitivem pracovního sešitu je spojitost cvičení s reálným životem, což výrazně podporuje zájem žáků o probírané učivo a zároveň představuje zdroj nejsnadněji... Celý popis

V úlohách jsou originálně propojené pojmy a termíny se zábavnými prvky. Pozitivem pracovního sešitu je spojitost cvičení s reálným životem, což výrazně podporuje zájem žáků o probírané učivo a zároveň představuje zdroj nejsnadněji zapamatovatelných vědomostí.

Pracovní sešit Hravá chemie pro 8. ročník ZŠ obsahuje kapitoly:

- Úvod do chemie

- Směsi

- Voda a vzduch

- Stavba látek

- Chemické prvky

- Chemické reakce

- Dvouprvkové sloučeniny

- Kyselé a zásadité látky

- Soli

Pracovní sešity Hravá chemie jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování chemie.

Druh pro základní školy
Autor Alena Fusková