Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování. Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků. Obsahuje úlohy různých vědomostních úrovní a souhrnné testy na konci každé kapitoly. Součástí je shrnutí celého učiva daného ročníku. Pracovní sešit obsahuje kapitoly: Opakování; Tvarosloví; Skladba; Zvuková stránka jazyka; Obecné výklady o jazyce; Komunikace a sloh.

Skladba; Zvuková stránka jazyka; Obecné výklady o jazyce; Komunikace a sloh.

Nakladatelství TakTik
Rok vydání 2019