Zdena Rosecká, Arnošt Míček Počet stran: 112 Formát: B5 Vazba: brožovaná Obsahuje kapitoly učebnice: Podobnost, Goniometrické funkce sinus a tangens v pravoúhlém trojúhelníku, Jehlan, Kužel, Koule. Důraz se klade na činnostní ráz učení, využití geometrie kolem nás a v praxi. V učebnici jsou shrnuty geometrické poznatky z minulých ročníků. Nabízí možnosti zajímavého prověřování nabytých znalostí. Pozornost se také věnuje mezipředmětovým vztahům.

Zdena Rosecká, Arnošt Míček Počet stran: 112

Formát: B5