Edika Diktáty a testy pro 9. třídu

Popis produktu Edika Diktáty a testy pro 9. třídu: Diktáty a testy pro 9. třídu jsou posledním dílem ucelené řady cvičebnic zaměřujících se na procvičování učiva českého jazyka 2. stupně základní školy i odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.... > více informací

Náš tip

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.
až 1.05% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

až 1.5% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

až 1.05% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem ALBATROS MEDIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ALBATROS MEDIA popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

25. 12. 2019

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.
doprava zdarma

Edika Diktáty a testy pro 9. třídu - popis

Diktáty a testy pro 9. třídu jsou posledním dílem ucelené řady cvičebnic zaměřujících se na procvičování učiva českého jazyka 2. stupně základní školy i odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Jsou určeny žákům 9. ročníků ZŠ a studentům 4. ročniků osmiletých gymnázií a zároveň jsou vhodným materiálem pro přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Všechny diktáty i testy jsou zaměřeny na zopakování veškerého učiva probíraného nejen v 9. ročníku, ale vlastně během celé školní docházky. Procvičíte si slovní zásobu a význam slova, tvoření slov, tvarosloví i skladbu. Zdokonalíte si pravopis od vyjmenovaných slov, přes psaní i/y v koncovkách, skupin mě, mně, až po velká písmena. Přes vytvoření představy o stavbě věty se dopracujete až k objasnění pravidel psaní čárky ve větě. Cvičebnice je vhodná k procvičování doma i ve škole.

Výrobce Edika

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Edika Diktáty a testy pro 9. třídu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro výuku jazyka nebo Literatura pro předškoláky, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Edika Diktáty a testy pro 9. třídu akční ceny - Levné Edika Diktáty a testy pro 9. třídu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Edika Diktáty a testy pro 9. třídu stojí 106 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Edika Diktáty a testy pro 9. třídu najdete u nás.