Dějepis - Středověk, Počátky novověku S touto učebnicí mohou žáci putovat obdobím středověku a počátkem novověku. Provede žáky prvními středověkými státy, prvními slovanskými státy až po konec třicetileté války. Učebnice se snaží žákům přiblížit způsob života lidí v raném, vrcholném a pozdním středověku (život na vesnici, zakládání měst, složení obyvatelstva, bydlení, odívání atd.). Součástí jsou návrhy projektů. Přílohou učebnice je časová přímka a mapy. NNS740 z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | 7. třída | Dějepis od Nová škola naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Výrobce NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Předmět dějepis