Publikace: Dějepis 7 - Středověk, počátky novověku - učebnice - neuveden. S touto učebnicí mohou žáci putovat obdobím středověku a počátkem novověku. Provede žáky prvními středověkými státy, prvními slovanskými státy až po konec třicetileté války. Učebnice se snaží žákům přiblížit způsob života lidí v raném, vrcholném a pozdním středověku (život na vesnici, zakládání měst, složení obyvatelstva, bydlení, odívání atd.). Součástí jsou návrhy projektů. Přílohou učebnice je časová přímka a mapy. NNS740 Publikace: Dějepis 7 - Středověk, počátky novověku - učebnice - neuveden.

Autor Libor Vykoupil, Robert Antonín, Marie Fejfušová
Nakladatelství Bookretail