Cviky pro uvolňení ruky

Popis produktu Cviky pro uvolňení ruky: Pomůcka pro děti předškolního věku a pro prvňáčky obsahuje vhodně motivované cviky a kresebné úkoly potřebné pro uvolnění ruky v počátečním psaní. Děti dokreslují (případně nejdříve obtahují a pak... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.
doprava zdarma

Cviky pro uvolňení ruky - popis

Pomůcka pro děti předškolního věku a pro prvňáčky obsahuje vhodně motivované cviky a kresebné úkoly potřebné pro uvolnění ruky v počátečním psaní. Děti dokreslují (případně nejdříve obtahují a pak dokreslují) předepsané prvky či obrázky a přitom nacvičují tahy potřebné ke zvládnutí psacího písma a kresebného projevu. 3. vydání.

Ročník 1.třída

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cviky pro uvolňení ruky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Cviky pro uvolňení ruky akční ceny - Levné Cviky pro uvolňení ruky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cviky pro uvolňení ruky stojí 37 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cviky pro uvolňení ruky najdete u nás.