Cviky pro uvolňení ruky

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Cviky pro uvolňení ruky: Pomůcka pro děti předškolního věku a pro prvňáčky obsahuje vhodně motivované cviky a kresebné úkoly potřebné pro uvolnění ruky v počátečním psaní. Děti dokreslují (případně nejdříve obtahují a pak...  Více informací

Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem SEVT, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SEVT popsal.
Do obchodu

Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Do obchodu

Cviky pro uvolňení ruky - popis

Pomůcka pro děti předškolního věku a pro prvňáčky obsahuje vhodně motivované cviky a kresebné úkoly potřebné pro uvolnění ruky v počátečním psaní. Děti dokreslují (případně nejdříve obtahují a pak dokreslují) předepsané prvky či obrázky a přitom nacvičují tahy potřebné ke zvládnutí psacího písma a kresebného projevu. 3. vydání.

Ročník 1.třída

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cviky pro uvolňení ruky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Řešení učebnic nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.