Publikace: Člověk a technika 5 - Pracovní listy k učebnici - kolektiv autorů. Pracovní listy jsou koncipovány tak, aby podněcovaly žáky k tvořivému myšlení, logickému uvažování a k řešení problémů. Cílem není předat jim vědomosti z fyziky, ale vzbudit zájem o techniku, která je obklopuje. Žáci se učí strategii kladení otázek, hledání informací, vytváření generalizací, hledání implikací - logických vztahů mezi výroky a to vše zábavnou formou, která je motivuje možností být úspěšní. Publikace: Člověk a technika 5 - Pracovní listy k učebnici - kolektiv autorů.

Autor autorů kolektiv
Nakladatelství Nakladatelství Alter