Publikace: Čítanka pro prvňáčky - U nás doma - Štěpán Ludvík. Soubor textů a ilustrací k výuce čtení a počátečnímu poznávaní literatury a výtvarného umění pro 1. třádu základní školy. Nejlepší čeští výtvarníci, nejlepší díla českých básníků a spisovatelů. Setkání s první vlastní přečtenou knížkou je pro většinu dětí silným a nezapomenutelným zážitkem. Čítanka pro prvňáčky sestavená spisovatelem Ludvíkem Štěpánem vyniká nad mnohé knížky pro děti nadprůmětnou literární, grafickou, výtvarnou a především didaktickou úrovní. Poslouží k rozvíjení čtecích návyků, čtenářské fantazie, tvořivosti a estetického cítění. Napomůže k vytvoření pozitivního vztahu k pokladům české slovesnosti a skvostům českého ilustrátorského umění. Publikace: Čítanka pro prvňáčky - U nás doma - Štěpán Ludvík.

Autor Štěpán Ludvík
Nakladatelství Dialog