Chemie pro 9.ročník PS –

(1 hodnocení)

Pracovní sešit je koncipován obdobným způsobem jako učebnice. Zábavným způsobem přibližuje žákům poznatky z chemie. Obsahuje celou řadu příkladů, zajímavých úkolů a námětů k opakování a procvičování učiva, mnohé z nich jsou názorně ilustrovány. Nové vydání pracovního sešitu bylo rozšířeno o procvičování chemických značek a vzorců. Doplněna byla tabulka prvků a příklady označování nebezpečných látek. Formát A4, rozsah 24 stran. 6. vydání.

Druh pro základní školy
Autor Pavel Beneš