Podrobnosti o produktu EUR0530644 Procvičování je určeno všem žákům prvních tříd, kteří by si rádi zopakovali učivo z matematiky, českého jazyka a prvouky. Knížku je možné využít jako každodenního společníka při psaní domácích úkolů a procvičování znalostí, jež děti právě získaly ve škole, ale také třeba jako soubor cvičení na prázdniny. Najdete zde úlohy z matematiky z českého jazyka a z prvouky. Písankové úlohy jsou koncipovány tak, aby byly vhodné i pro leváky.

Autor Michaela BEČKOVÁ
Nakladatelství Sun