Český jazyk s nadhledem 6 – pracovní sešit Vyzkoušejte nové barevné pracovní sešity Nakladatelství Fraus, které se skvěle hodí ke všem učebnicím českého jazyka pro 6. ročník ZŠ a VG. Unikátní propojení na online procvičování a testování nabízí okamžitou zpětnou vazbu. Díky jedinečnému kódu si můžete vypracovávat ke každému tématu ze sešitu další zábavná online cvičení a souhrnné testy. Při jejich řešení okamžitě žáci zjistí, co si musí ještě zopakovat a co je pro ně již hračka! Barevná podoba... Celý popis

Český jazyk s nadhledem 6 – pracovní sešit

Barevná podoba sešitu jim usnadní orientaci a zpřehlední práci.

Český jazyk s nadhledem 6 – pracovní sešit

Jaké další benefity nabízí pracovní sešit?

Najdete v něm rozmanité úkoly pro lepší zvládnutí učiva češtiny v 6. ročníku, možnost sebehodnocení, přípravu na přijímací zkoušky, interaktivní cvičení ke všem tématům, interaktivní testy se zdůvodněním řešení, přehled učiva ke stažení.

Jaké úkoly v sešitě najdete?
•K procvičování a upevnění látky
•Zábavné a zajímavé s obrázky a schématy
•Náročnější, které pro žáky mohou být výzvou
•Souhrnné k zopakování každého tématu