Zpracováno podle požadavků RVP ZV. Tento pracovní sešit vhodně doplňuje učebnici český jazyk pro 3. ročník ZŠ. Obsahuje širokou nabídku nápaditých cvičení a úkolů určených k dalšímu procvičení učiva obsaženého v učebnici. Pracovní sešit spolu s učebnicí Český jazyk pro 3. ročník ZŠ tvoří druhou část ucelené řady publikací pro výuku českého jazyka na prvním stupni ZŠ. Svým pojetím vycházejí z tradice české školy, plně však respektují požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.... Celý popis

Pracovní sešit spolu s učebnicí Český jazyk pro 3. ročník ZŠ tvoří druhou část ucelené řady publikací pro výuku českého jazyka na prvním stupni ZŠ. Svým pojetím vycházejí z tradice české školy, plně však respektují požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Napomáhají tak snazší a kvalitní formulaci konkrétních ŠVP. Vedle pracovního sešitu učebnici doprovází rovněž metodická příručka pro učitele. Učebnice i pracovní sešit mají schvalovací doložku MŠMT.

Autor M. Buriánková
Nakladatelství SPN-pedagogické nakladatelství