Příručka učitele nové generace vám bude dobrým pomocníkem a průvodcem učebními materiály pro Český jazyk 2. Přináší nejen komentáře k jednotlivým úkolům v učebnici, ale také spoustu nápadů na rozvíjející aktivity. V hlavní části se krok za krokem věnuje každé kapitole v učebnici; předkládá rady a tipy, jak úkoly v učebnici využít, včetně jejich řešení. Řešení úkolů z pracovních sešitů příručka zobrazuje pomocí vyplněných stránek. V závěru příručky jsou umístěny pracovní listy. Ty obsahují mj. prostor pro vyjádření žáků, tzv. Moje okénko. PROČ PRACOVAT S PŘÍRUČKOU UČITELE? Provádí krok za krokem celou učebnicí i pracovními sešity. Uvádí řešení úkolů i náhledy stránek z učebnice a sešitů. Přináší nápady a tipy, jak oživit a prohloubit práci v hodině. Inspiruje k tomu, jak vést výuku přiměřeně různým typům žáků. Zpřehledňuje očekávané výstupy a jejich soulad s RVP ZV.

Autor Gabriela Babušová, Petra Chlumská, Jaroslava Kosová, Veronika Nespěšná
Nakladatelství Fraus