Čabradová Věra Přírodopis 7

Popis produktu Čabradová Věra Přírodopis 7: Moderní učebnice, které učí žáka poznávat přírodu, její objekty, jevy a zákonitosti jako propojený systém, jehož složky na sebe vzájemně působí a ovlivňují se. Vedou jej k hlubšímu pochopení jeho ... > více informací

Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

Získejte z nákupu
až 1.5% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.

Čabradová Věra Přírodopis 7 - popis

Moderní učebnice, které učí žáka poznávat přírodu, její objekty, jevy a zákonitosti jako propojený systém, jehož složky na sebe vzájemně působí a ovlivňují se. Vedou jej k hlubšímu pochopení jeho zákonitostí a nezastupitelné úlohy při udržení přírodní rovnováhy nutné pro existenci života na Zemi. Podporují u žáka otevřené myšlení a logické uvažování. Učebnice mají jednotnou strukturu výkladu učiva. Tvoří ji základní část (vlastní učivo přírodopisu) a lišta zaměřená na propojení obsahu učiva s po

Předmět Přírodopis
Ročník 7.třída

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čabradová Věra Přírodopis 7 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro výuku jazyka nebo Literatura pro předškoláky, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Čabradová Věra Přírodopis 7 akční ceny - Levné Čabradová Věra Přírodopis 7

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čabradová Věra Přírodopis 7 stojí 70 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čabradová Věra Přírodopis 7 najdete u nás.