Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků

Popis produktu Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků: Bohumír, Květoslava Kotlík, Růžičková: Periodická tabulka prvků Periodická tabulka prvků bude vašim nepostradatelným pomocníkem nejen v hodinách chemie. Díky laminovaným deskám se tabulka nepoškod... > více informací

Pokud máte zkušenost s obchodem ALBATROS MEDIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ALBATROS MEDIA popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Dům knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dům knihy popsal.

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.

5. 12. 2019

Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků - popis

Bohumír, Květoslava Kotlík, Růžičková: Periodická tabulka prvků Periodická tabulka prvků bude vašim nepostradatelným pomocníkem nejen v hodinách chemie. Díky laminovaným deskám se tabulka nepoškodí a zůstane dlouhou dobu jako nová. Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk Kotlík Růžičková Bohumír Květoslava Autor Stručné přehledy Edice 2009 Rok vydání 07/2010 Poslední dotisk 2. vydání Pořadí vydání 200 x 295 x 1 mm formát

Výrobce Fragment

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro výuku jazyka, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků akční ceny - Levné Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků stojí 14 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bohumír Květoslava Kotlík Růžičková Periodická tabulka prvků najdete u nás.