ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl

Popis produktu ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl: Pracovní sešit obsahuje úkoly k procvičování učiva daného RVP ZV. Sešit je zásobníkem cvičení, z něhož je třeba vybírat podle potřeb, schopností a cílů jednotlivých žáků. Ke každé sudé straně s úk... > více informací

Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

Získejte z nákupu
až 1.5% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.
Získejte z nákupu
až 1.05% zpět!

Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:

Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.
doprava zdarma

ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl - popis

Pracovní sešit obsahuje úkoly k procvičování učiva daného RVP ZV. Sešit je zásobníkem cvičení, z něhož je třeba vybírat podle potřeb, schopností a cílů jednotlivých žáků. Ke každé sudé straně s úkoly náleží protilehlá strana s linkami k výpočtům nebo nelinkovaná k rýsování. Na prázdné liché strany byly doplněny úkoly pro nácvik způsobů řešení testových úloh. Do tohoto sešitu mohou žáci zapisovat i řešení úloh z učebnice. Nebudou muset používat další sešity nebo volné listy.

Výrobce Alter

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro výuku jazyka nebo Literatura pro předškoláky, Knihy pro pedagogy i rodiče, Literatura pro odborné školy.

Nejlevnější ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl akční ceny - Levné ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl stojí 61 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ALTER Pracovní sešit k učebnici matematika 5, I.díl najdete u nás.