Zeměpis světa 2

(0 hodnocení)

Milan Holeček a kol. Stránky 76 Formát A4 Vazba: brožovaná Třetí svazek řady obsahuje učivo regionálního zeměpisu dalších dvou kontinentů – Ameriky a Asie. Používá se obvykle pro výuku zeměpisu v 7. ročníku základních škol nebo v sekundách osmiletých gymnázií. Tematické celky obou těchto velkých kontinentů jsou doplněny opakovací kapitolou, v závěru jsou připojeny tabulky základních údajů o těchto světadílech. K učebnici si zdarma můžete stáhnout příručku pro učitele a pracovní sešit.

Milan Holeček a kol. Stránky 76

Formát A4