Zeměpis světa 1 - Holeček a kolektiv M. - Učebnice pro základní školy Druhý svazek řady je věnován regionálnímu zeměpisu všech oceánů a některých světadílů. Obsahuje tematické celky Oceány, Polární kraje, Afrika, Austrálie a Oceánie. Tematické kapitoly doplňuje opakování a tabulky základních údajů o příslušných částech Země. Vyhovuje Rámcovému vzdělávacímu programu pro základní školy.

Zeměpis světa 1 - Holeček a kolektiv M. - Učebnice pro základní školy

Autor Milan Holeček, Bohumír Janský, Stanislav Tlach