Zábavný pravopis

(3 hodnocení)

Luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenovaných slov. Pro školáky od 8 let. Knížka vede děti zábavnou formou k procvičování párových souhlásek (b – p, d – t, ď – ť, h – ch, v – f, z – s, ž – š) a vyjmenovaných slov. Děti řeší veselé doplňovačky na vylučovacím principu buď, anebo. Když správně dosadí hlásku nebo najdou chybu, získají klíč k vyluštění tajenky, projdou bludištěm, dokončí větu, vtip, verš či přísloví. To je motivuje nalézat správná řešení, uvědomit si omyly a neopakovat je.... Celý popis

Luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenovaných slov.
Pro školáky od 8 let.
Knížka vede děti zábavnou formou k procvičování párových souhlásek (b – p, d – t, ď – ť, h – ch, v – f, z – s, ž – š) a vyjmenovaných slov. Děti řeší veselé doplňovačky na vylučovacím principu buď, anebo. Když správně dosadí hlásku nebo najdou chybu, získají klíč k vyluštění tajenky, projdou bludištěm, dokončí větu, vtip, verš či přísloví. To je motivuje nalézat správná řešení, uvědomit si omyly a neopakovat je. Publikaci využijí zejména rodiče v domácí přípravě dětí, ale i učitelé žáků 3. a 4. tříd ZŠ.
Iva Nováková je absolventka výtvarné školy. Pro děti tvoří omalovánky a vystřihovánky, píše didaktické publikace s doplňovačkami, hádankami a rébusy.l 160x230 mm, brož., 128 s., nakladatelství Portál.

Rok vydání 2014
Nakladatelství Portál