Výukový program pro rozvoj matematických kompetencí, vstup do světa matematiky pro děti. Je vhodný pro děti MŠ, I. stupně ZŠ a děti s poruchami učení a pozornosti (ADD, ADHD). DVD Veselá Bruška nabízí dětem v předškolním a mladším školním věku zábavu a poučení prostřednictvím šesti různých her. DVD je v pěti jazykových mutacích - česky, slovensky, maďarsky, polsky a anglicky, proto může být i dárkem pro Vaše zahraniční, jinak než česky mluvící přátele. DVD napomáhá rozvíjet znalosti základních geometrických tvarů, schopnost rozlišovat je a srovnávat podle velikosti. Dítě také může procvičovat základní i doplňkové barvy. Při plnění úkolů jej provází postavička Berušky, která reaguje na správné řešení. Několik úrovní náročnosti u vybraných her dovoluje program přizpůsobit individualitě dítěte. Každá hra obsahuje slovního pomocníka (nápovědu), kterou ocení dospělý průvodce (rodič nebo pedagog). Program je intuitivní na ovládání počítačovou myší. Všechny hry pomáhají u dítěte rozvíjet koordinaci pohybů, jemnou motoriku, soustředění a trpělivost. Vše je zasazeno do pohádkového prostředí, které děti zaujme a pomůže jim v hravém učení.

Žánr dokumentární
Distributor INFRA