Zdena Rosecká Počet stran: 64 Formát: B5 Vazba: sešitová Pozornost je věnována pamětnému i písemnému počítání s velkými čísly, které je motivované vesmírem. Pracovní sešit obsahuje úlohy k procvičení úsudků. Témata úloh se týkají životních situací, které jsou žákům blízké a mohou je obměňovat. Z geometrie je procvičováno rýsování podle popisu a popis narýsovaných obrázků i obvod a obsah čtverce a obdélníku. K pracovnímu sešitu UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ, 1. DÍL patří učebnice MATEMATIKA5, 1. DÍL.

Zdena Rosecká Počet stran: 64

Formát: B5

Vazba: sešitová

Druh pro základní školy
Autor Zdena Rosecká
Nakladatelství Nakladatelství Nová škola Brno
Rok vydání 2022
Vydavatel Nakladatelství Nová škola Brno
Výrobce Nová škola - DUHA s.r.o.
Předmět matematika