Publikace: Sešit A5 Comenia Script pro 1. ročník ZŠ s liniaturou - Lencová Radana. Sešit pro 1. ročník základní školy s liniaturou v poměrech písma Comenia Script. Kytička na začátku řádky pomáhá pochopit proporce písmene, a také poměr velké a malé abecedy. Psací písmo Comenia Script® bylo ověřeno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR v projektu dvouletého pokusného ověřování v letech 2010–2012 a schváleno jako alternativní psací písmo pro použití v českých základních školách. Publikace: Sešit A5 Comenia Script pro 1. ročník ZŠ s liniaturou - Lencová Radana.

Druh pro základní školy
Autor Radana Lencová