Tato knížka je další z oblíbené řady učíme se hrou. Najdete v ní rozmanité úkoly a hry podporující zábavnou formou myšlení a jemnou motoriku. Je cíleně zaměřena na schopnosti dětí předškolního věku od 4 let. Veselé ilustrace jsou určeny nejen k prohlížení, ale i k vybarvování a rozvíjení fantazie. Zařazená pohybová cvičení jsou pro děti tohoto věku nutná k udržení zájmu o práci. Najdete zde i dvojlist Udělej si sám s veselou skládankou různých zařízení a zaměstnání na stavbě. Součástí knížky je i omyvatelná kouzelná stránka, která dává vašemu dítěti možnost opakovaně procvičovat, co se naučilo, a malovat stíracími fixy či barvami. Tento díl obsahuje různé hádanky a cvičení s námětem na stavbě. (hádanky a cvičení)

Žánr dětské
Rok vydání 2010