Škola s přehledem – Tabulky pro 6.–9. tř. ZŠ (human. obory) kniha od autora Iva Dostálová, Zdeňka Zubíková, Renáta Drábová, Michal Zaspa. Škola s přehledem! Balíček obsahuje tabulky s vybranými tématy z těchto humanitních oborů: - český jazyk a literatura - anglický jazyk - dějepis a výchova k občanství. Přehledné tabulky jsou určeny především žákům 2. stupně základních škol, ale i všem, kteří si chtějí připomenout získané poznatky.

- český jazyk a literatura
- anglický jazyk

Autor Ing. Iva Dostálová