Slepé mapy – Zeměpis

(2 hodnocení)

Publikace: Slepé mapy - Zeměpis - Barešová Jaroslava. Procvičte si zeměpis! Procvičte si zeměpis! Dokážete pojmenovat všechny africké státy? Najdete pramen Nilu? Víte, kde leží Slavonice? Vše si můžete vyzkoušet ve více než 50 slepých zeměpisných mapách všech kontinentů, světových regionů a krajů České republiky. Výborná pomůcka pro výuku žáků 2.stupně ZŠ i studentů středních škol. Publikace: Slepé mapy - Zeměpis - Barešová Jaroslava.

Autor Jaroslava Barešová
Nakladatelství Fragment