Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia. Hybridní verze učebnice nové generace je prostřednictvím QR kódů rozšířena o pestrou nabídku online materiálů zdarma, díky kterým budou hodiny chemie ještě zajímavější a pro žáky inspirativní. Učebnice se navrací k obvyklému a tradičnímu řazení učiva v jednotlivých ročnících: základní chemické výpočty, organická chemie, přírodní látky. Navíc jsme učebnici obohatili o 3D modely, díky kterým se výuka stává názornější a atraktivnější. Proč zvolit novou generaci učebnic a pracovních sešitů CHEMIE? Nejdůležitějším prvkem nové generace je návrat k obvyklému a tradičnímu řazení učiva v jednotlivých ročnících, které je reakcí na podněty a požadavky učitelů. Nabízejí také zcela nový koncept pracovních sešitů s nadhledem. Výhody nové hybridní verze = unikátní propojení s online materiály a interaktivním procvičováním s okamžitou zpětnou vazbou. Hybridní verze učebnic nové generace je prostřednictvím unikátních kódů v zápatí stran rozšířena o pestrou nabídku online materiálů zdarma. Stačí na www.skolasnadhledem.cz zadat číselný či QR kód a žáci získají přístup k zajímavým obrázkům, schématům a interaktivním cvičením. Tyto materiály jsou vždy společné pro danou kapitolu a pomohou žáky inspirovat a motivovat v učení a zároveň podpoří i jejich digitální kompetence.

Autor Jiří Škoda
Nakladatelství Fraus