Sbírka úloh z deskriptivní geometrie - Eva Maňásková Sbírka je určena všem studentům, kteří začínají studovat deskriptivní geometrii nebo si potřebují její základy zopakovat. Obsah sbírky je v souladu s učebními osnovami pro gymnázia. Je převážně zpracována jako pracovní sešit, takže většinu úloh je možné hned řešit. Na konec 2. a 3. kapitoly jsou zařazeny složitější úlohy, v nichž jsou dané prvky zadány obvyklým způsobem (souřadnicemi). Ve sbírce je zvolena pravotočivá soustava souřadnic. 2. vydání... Celý popis

2. vydání z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Matematika od Prometheus naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Autor Eva Maňásková
Nakladatelství Prometheus