Prodo SCR-0,50/100l 38748

(1 hodnocení)

Koupit za 10 476 Kč

Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR - 0,50/100l je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití. Výhody a použití: na čerpání pitné a užitkové vody praktické a veľastranné využití hlavně díky jeho rozměrům použití do vrtů vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních vhodné pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad výborně se hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje zmíněné abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika - celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně - podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové. Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/100l obsahuje: čerpadlo SCR-0,50 tlaková nádoba 100l stojatá AQUA OLA tlakový spínač PC-2 vsuvka 1" zpětná klapka 1" spojovací hadice 80cm přechodový kus s vnějším závitem 32x1" přechodový kus s vnitřním závitem 32x1" kulový ventil MF, M 1" Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.

Hmotnost 11 kg
Maximální ponorná hloubka 30 m