Jaroslav Jurčák, Jiří Froněk a kol. Počet stran: 72 Formát: 200x260 mm Vazba: sešitová Praktická příručka je určena učitelům základních škol, kteří se rozhodnou používat ve výuce učebnici Přírodopis 7 nakladatelství Prodos. Příručka pro učitele obsahuje časový a tematický plán, metodický úvod do výuky přírodopisu na ZŠ, komentář k jednotlivým kapitolám učebnice, autorská řešení úkolů atd. Učitel zde také nalezne mnoho důležitých informací i didaktických materiálů. Na tento titul se nevztahuje... Celý popis

Jaroslav Jurčák, Jiří Froněk a kol. Počet stran: 72

Formát: 200x260 mm

Vazba: sešitová

Na tento titul se nevztahuje proces udělování doložky dle Sdělení MŠMT čj. 18519/2005-20 ze dne 12.10.2005 (metodické příručky, pomocné textové, obrazové nebo číslicové materiály, audiovizuální pomůcky apod.).

Autor Jaroslav Jurčák
Nakladatelství Prodos