Pavel Červinka, Václav Tampír Stránky 96 Formát A4 Vazba: brožovaná Úvodní svazek této ucelené řady učebnic zeměpisu pro základní školy se nejčastěji používá pro výuku zeměpisu v 6. ročníku, popřípadě v primě víceletých gymnázií. Zahrnuje tematické celky Planeta Země, Glóbus a mapa, Přírodní procesy, Složky a oblasti Země, tedy tematiku planetárního zeměpisu, základů kartografie a především obecného fyzického zeměpisu. K učebnici si zdarma můžete stáhnout příručku pro učitele.

Pavel Červinka, Václav Tampír Stránky 96

Formát A4