Podrobnosti o produktu EUR0518672 Filip i jeho sestřenice Terezka se moc těší do školy. Terezka dostala aktovku k narozeninám už na začátku prázdnin, ale Filip na tu svou teprve čeká. Když spolu děti tráví prázdniny u babičky a u dědy, podaří se jim na půdě objevit starou zaprášenou aktovku. Filip si ji půjčí, aby si mohl spolu s Terezkou hrát na školu. Brzy oba zjistí, že to není jen tak obyčejná aktovka. Každý den v ní najdou něco, co se jim náramně hodí pro jejich prázdninová dobrodružství.... Celý popis

Pokud vás zajímá, co všechno Filip s Terezkou v kouzelné aktovce našli, hned se pusťte do čtení!
Za každým příběhem na vás čekají úkoly. Při jejich plnění si procvičíte nejen čtení, ale i paměť a postřeh.

Žánr naučné
Rok vydání 2021