Pracovní sešit k efektivnímu procvičování pravopisných jevů probíraných v 5. ročníku obsahuje sloupce slovních spojení a vět, do nichž žáci doplňují náležitá písmena nebo interpunkci. Z obsahu: ú – ů. předpony. předložky. písmena na švu kořene a předpony. vyjmenovaná slova a slova s nimi příbuzná. vlastní jména. přítomné tvary sloves. shoda přísudku s podmětem. koncovky podstatných a přídavných jmen. čárka ve větě a v souvětí. zájmena. Součástí sešitu je klíč s řešeními.

Druh pro základní školy
Autor kolektiv autorů