- Barevný kreslený seriál o příhodách děvčátka, chlapce, jejich psa a kočky v průběhu celého školního roku. - Orientace v místě bydliště a školy, příbuzenské vztahy, komunikace, peníze a nakupování, pravidla slušného chování, návštěvy kulturních zařízení, práva a povinnosti žáků, regionální specifiky atp. - Špičkově graficky a výtvarně vybavená, celobarevná učebnice, vázaná, formát A4, 64 strany. - Knížku lze použít i pro rozvoj dětských schopností v rodině.

- Knížku lze použít i pro rozvoj dětských schopností v rodině.

Autor Jana Johnová, Věra Kuchtová, Mária Vágová
Rok vydání 2008