Pojďme si hrát

(0 hodnocení)

Publikace: Pojďme si hrát - Pracovní sešit pro PHV - Vozar Martin. Pracovní sešit je určen pro I. stupeň základních škol a přípravného ročníku základních uměleckých škol. Děti se hravou formou seznamují se základními hudebními pojmy v podobě říkadel, písniček a úkolů, které doplňují. Sešit obsahuje snadná cvičení na psaní not a pomlk. Písničky a říkadla navazují na probrané hudební pojmy. Sešit je doplněn obrázky s hudebními náměty známého ilustrátora Miloše Nesvadby. Publikace: Pojďme si hrát - Pracovní sešit pro PHV - Vozar Martin.

Autor Pospíšilová Vlasta
Nakladatelství Aleš Bořík