Pohádkové počítání

(6 hodnocení)

Sčítání a odčítání, násobení či dělení nikdy nebylo zábavnější! Vítej v zemi princezen, draků, čarodějnic a zlých vlků, kde se hraje a počítá. I matematika může být velká švanda, když ti pomáhají pohádkoví hrdinové. Vždyť ani zlý vlk se bez čísel neobejde, a co teprve taková Sněhurka. Počítej s námi a umíchej spolu s čarodějnicí ten správný kouzelný lektvar. Pro děti od 9 let.

Pro děti od 9 let.

Žánr beletrie
Rok vydání 2019
Nakladatelství EUROMEDIA GROUP, a.s.
Autor Linda Bertola
Výrobce Pikola