Písanka s kocourem Samem 4 pro 1. ročník Písanka je součástí nové sady vytvořené pro první ročník v rámci edice Čtení s porozuměním. Podobně jako v Živé abecedě a ve Slabikáři s kocourem Samem jsou průvodními postavami Alenka, Michal a kocour Sam v podobě ilustračního doprovodu písanek. Nácvik psaní písmen odkazuje na odpovídající stránky v Živé abecedě s kocourem Samem a ve Slabikáři s kocourem Samem. K ulehčení psaní slouží pomocné linky pro dodržení velikosti písmen i jejich sklonu. Jsou vhodné... Celý popis

Písanka s kocourem Samem 4 pro 1. ročník
K ulehčení psaní slouží pomocné linky pro dodržení velikosti písmen i jejich sklonu. Jsou vhodné i pro leváky. 1. a 2. písanka přinášejí před nácvikem samostatných písmen různé cviky, které jsou základem pro psaní daného písmene. Důraz se klade na obtížné spoje písmen, které se ve slovech objevují.

Druh pro základní školy
Autor Eva Procházková, Mgr. Zdena Rosecká
Nakladatelství Nakladatelství Nová škola Brno
Rok vydání 2022
Vydavatel Nakladatelství Nová škola Brno
Výrobce Nová škola - DUHA s.r.o.