Nová škola s.r.o Počet stran: 40 Formát: A5 Vazba: V1 Písanka obsahuje postupné zopakování všech psacích tvarů písmen a číslic. Všechna malá písmena jsou doplněna krátkým textem o některém zvířeti začínajícím na dané písmeno. Žáci se tak seznámí s řadou zvířat, která žijí nejen u nás. Písankou prolínají různé úkoly, které podporují čtení s porozuměním a napomáhají rozvoji myšlení žáků. Každá strana je doplněna hádankou. Je tu také zařazena jednoduchá forma sebehodnocení. Žáci zde mají také... Celý popis

Nová škola s.r.o Počet stran: 40

Formát: A5

Vazba: V1

Žáci se tak seznámí s řadou zvířat, která žijí nejen u nás. Písankou prolínají různé úkoly, které podporují čtení s porozuměním a napomáhají rozvoji myšlení žáků. Každá strana je doplněna hádankou. Je tu také zařazena jednoduchá forma sebehodnocení. Žáci zde mají také prostor pro práci s chybou. Písanka je mezipředmětově propojena s prvoukou a učivem českého jazyka.

Autor Alena Bára Doležalová
Nakladatelství Nakladatelství Nová škola Brno