Úroveň 1. S Knihovničkou ke Slabikáři AMOS můžete číst celé knížky již v průběhu 1. ročníku! Můžete začít hned po dokončení Živé abecedy, a jak se budete ve Slabikáři Čteme a píšeme s Agátou nebo DUHOVÁ ŘADA postupně učit nová písmena, můžete postupovat k vyšším úrovním. Knížka Pepa a máma patří do úrovně 1. Úroveň 1 odpovídá materiálu Živá abeceda. Pokud žáci splní čtenářskou úroveň Živé abecedy (A M L E S O P U I), mohou číst Pepa a máma. Knížky lze zařadit do výuky individuálně (ve třídě, v knihovně, v rodině) nebo prostřednictvím čtenářských dílen.

Rok vydání 2023
Výrobce NNS