Malé, neposedné štěňátko prožije veliké dobrodružství, při kterém pozná, jak je důležité mít dobré kamarády. I když se rozhodne utéct z domova, moc rádo se nakonec vrátí zpět. Kamarádi mu říkají Kulička. Patří totiž k velmi zvláštnímu, odvážnému a krásnému plemeni ovčáckých psů, komondorů. Jejich štěňátka připomínají hebké sněhové koule a právě o jedné takové psí kuličce je i tento příběh. Pro děti, které začínají číst: • krátké kapitoly • veliké a dobře čitelné písmo • členěné, jednodušší texty • záložka na zakládání. Pro děti od 7 let.

Žánr beletrie
Rok vydání 2023