Vydejte se za parádním dobrodružstvím se záchranářskými štěňaty z oblíbeného animovaného seriálu! Statečné tlapky už se ženou! Když je někdo v nouzi, tým hrdinů z Tlapkové patroly přispěchá na pomoc. Vydejte se za neohroženými záchranářskými štěňaty do Adventure Bay a vyrazte s nimi na další zásah! V této knížce si můžete přečíst, jak oblíbení hrdinové zachraňovali školní autobus v Adventure Bay, co se stalo, když se v pobřežním městečku objevil obrovský robot, a jaké překvapení tlapky přichystaly pro Alexova dědečka.

Žánr beletrie
Rok vydání 2024