Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky jako matematický kalendář. Krok za krokem, den po dni, týden po týdnu - pracovní plán z matematiky, 52 písemných prací, na každý týden dvě. Řešené matematické práce s tabulkami úspěšnosti umožní srovnání s velkým vzorkem žáků. Doplňkové úlohy na každý týden jsou řazeny od jednoduchých problémů k těžším až nejtěžším. Publikace poskytuje šanci, postupně si vybudovat matematické sebevědomí a získávat den po dni vyšší jistotu ve svém počítání. Výklad je... Celý popis

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky jako matematický kalendář.

Krok za krokem, den po dni, týden po týdnu - pracovní plán z matematiky, 52 písemných prací, na každý týden dvě. Řešené matematické práce s tabulkami úspěšnosti umožní srovnání s velkým vzorkem žáků. Doplňkové úlohy na každý týden jsou řazeny od jednoduchých problémů k těžším až nejtěžším. Publikace poskytuje šanci, postupně si vybudovat matematické sebevědomí a získávat den po dni vyšší jistotu ve svém počítání. Výklad je s podrobným rozborem důležitých příkladů jasný a srozumitelný. Žák pracuje na přípravě od listopadu. Kdo začne s přípravou později, na začátku své tempo upraví tak, aby se co nejrychleji dostal na potřebnou úroveň.

Autor Petr Husar
Nakladatelství Prometheus