Osvědčená sbírka úloh vhodná pro samostatnou přípravu k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia nebo i matematickou přípravu před testováním žáků v 5. ročníku ZŠ. Krok za krokem, den po dni, týden po týdnu - pracovní plán z matematiky. Připraveno je 30 písemných prací. Řešené matematické práce s tabulkami úspěšnosti, kde zjistíte srovnání s velkým vzorkem žáků. Následující doplňkové úlohy na každý týden - od jednoduchých problémů k těžším až nejtěžším. Šance jak si postupně vybudovat matematické sebevědomí a získávat den po dni vyšší jistotu ve svém počítání. Výklad i s podrobným rozborem důležitých příkladů je jasný a srozumitelný. Žák pracuje na přípravě od října. Ten kdo začne s přípravou později, na začátku své tempo upraví tak, aby se co nejrychleji dostal na potřebnou úroveň.

Autor Petr Husar
Nakladatelství Prometheus