Sbírka úloh z matematiky vhodná k širokému využití, především jako pravidelný a systematický rozvrh práce pro žáky 7. tříd, kteří potřebují náročnější matematickou přípravu k přijímacím zkouškám na šestileté gymnázium, ale i jako motivační sbírka pro žáky 8. tříd. Je také neocenitelným odrazovým můstkem pro ty žáky 9. tříd, kteří si potřebují připomenout náročnější příklady od 6. třídy výše, neboť na ně budou v další přípravě ke zkouškám navazovat. Pro žáky 7., 8. a 9. tříd je to vhodný doplněk k učebnicím matematiky. Sbírka obsahuje více než 300 řešených příkladů z učiva matematiky základní školy.

Autor Petr Husar
Nakladatelství Prometheus