Na začátku každé kapitoly naleznou žáci úvodní ilustraci či komiks s kamarády ze Čtyřlístku, který jim humorně přiblíží učivo kapitoly. Učebnice jsou přehledné, žáci se v nich snadno orientují. Obsahují množství numerických úkolů i slovních úloh základního i rozšiřujícího učiva, které vedou k naplňování vzdělávacího obsahu vzdělávacího oboru Matematika a její aplikace. Obměna tradiční matematiky je ve 3. ročníku pojata integrovaně s ostatními předměty.Geometrické učivo je zařazeno v zadní části... Celý popis

Obměna tradiční matematiky je ve 3. ročníku pojata integrovaně s ostatními předměty.Geometrické učivo je zařazeno v zadní části učebnice, aby bylo možné jej vždy přehledně zopakovat.

Druh pro základní školy
Autor kolektiv autorů