Nová edice Modrá řada pro první stupeň je vytvářena pro vzdělávání dle RVP, první tři ročníky (celé 1. vzdělávací období) budou vydány s předstihem pro výuku ve školním roce 2007/2008. Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro Vás bude připraven již v září 2006. Průvodce pro Vás přehledně a prakticky rozpracovává naplňování požadavků RVP ve výuce na celém 1. stupni ZŠ, a to mj. pomocí odkazů na konkrétní práci s učebnicemi, podkladů k projektům pro naplnění průřezových témat, zpřehledněných... Celý popis

Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro Vás bude připraven již v září 2006. Průvodce pro Vás přehledně a prakticky rozpracovává naplňování požadavků RVP ve výuce na celém 1. stupni ZŠ, a to mj. pomocí odkazů na konkrétní práci s učebnicemi, podkladů k projektům pro naplnění průřezových témat, zpřehledněných mezioborových souvislostí, návrhů na integraci učiva atd.

Matematika a její aplikace 2 - 2. díl Modrá řada Matematika a její aplikace
Přehled obsahu:
I. Sčítání a odčítání do 100 - I.
II. Procvičování - I.
III. Zaokrouhlování na desítky
IV. Jednotky délky
V. Měříme v centimetrech
VI. Sčítání a odčítání do 100 - II.
VII. Počítáme se závorkami
VIII. Tělesa
IX. Sčítání a odčítání do 100 - III.
X. Procvičování - II.
XI. Délka úsečky