Zdena Rosecká Počet stran: 56 Formát: B5 Vazba: sešitová Učebnice se zapracovanými posledními úpravami RVP. Zpřehledňuje počítání v oboru přiroz. čísel a rozšiřuje ho do milionu i přes milion. Najdete v ní učivo zlomků i prvky finanční gramotnosti. Učebnice dává možnost samokontroly i sebehodnocení, využívá mezipředmětové vztahy. Slovní úlohy čerpající náměty ze života. Součásti učebnice je i učivo geometrie. K učebnici MATEMATIKA 5, 2. DÍL patří pracovní sešit UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ 2. DÍL.

Zdena Rosecká Počet stran:

Formát: B5

Vazba: sešitová

K učebnici MATEMATIKA 5, 2. DÍL patří pracovní sešit UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ 2. DÍL.

Druh pro základní školy
Autor Zdena Rosecká
Nakladatelství Nová Škola
Rok vydání 2022
Vydavatel Nakladatelství Nová škola Brno
Výrobce Nová škola - DUHA s.r.o.
Předmět matematika