LEGO 75363 - Mandalorianova mikrostíhačka N-1 z produktové řady LEGO STAR WARS - Dětské plastové kostky v krabici. Představte dětem stavebnice z řady LEGO Star Wars se sadou Mandalorianova mikrostíhačka N-1. Tento snadno sestavitelný miniaturní model stíhačky N-1 z kostek LEGO má otevřený kokpit pro minifigurku LEGO Mandaloriana, místo pro figurku LEGO Grogua a 2 vystřelovače. Mandalorian je vybaven blasterovou pistolí a jetpackem, takže inspiruje k akčnímu hraní. Tento sestavitelný model je skvělým... Celý popis

Představte dětem stavebnice z řady LEGO Star Wars se sadou Mandalorianova mikrostíhačka N-1. Tento snadno sestavitelný miniaturní model stíhačky N-1 z kostek LEGO má otevřený kokpit pro minifigurku LEGO Mandaloriana, místo pro figurku LEGO Grogua a 2 vystřelovače. Mandalorian je vybaven blasterovou pistolí a jetpackem, takže inspiruje k akčnímu hraní. Tento sestavitelný model je skvělým dárkem pro děti od 6 let a lze jej kombinovat s ostatními mikrostíhačkami LEGO Star Wars pro ještě více možností hraní.

Malé děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací LEGO Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet 3D digitální verzi stavěného modelu, sledovat postup.a mnohem více.

Již od roku 1999 vytváří LEGO Group repliky kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars. Prozkoumejte širokou řadu úžasných populárních herních stavebnic, které okouzlí fanoušky všech věkových kategorií.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 14 x 12 x 4,5cm
Materiál: plast (pvc)