Tento set 25 stíratelných kartiček nabízí celkem 50 edukativních aktivit pro děti, které je hravě a zábavně seznámí s písmenky a prvním psaním. Součástí balení je přiložený fix s houbičkou a kouzelný tablet, což z něj činí ideální pomůcku pro rodiče i jejich ratolesti. Práce s výukovými kartičkami a tabletem nejen rozvíjí pozornost a koncentraci, jemnou motoriku, slovní zásobu a jazykové schopnosti, ale také podporuje představivost, fantazii a rozšiřuje všeobecné znalosti. Set poskytuje nejen vzrušující... Celý popis

Práce s výukovými kartičkami a tabletem nejen rozvíjí pozornost a koncentraci, jemnou motoriku, slovní zásobu a jazykové schopnosti, ale také podporuje představivost, fantazii a rozšiřuje všeobecné znalosti. Set poskytuje nejen vzrušující způsob učení, ale také skvělou příležitost strávit společný čas s vašimi dětmi.

Autor North Parade
Nakladatelství Ella & Max